Moderní obrazy od nás, dominanta mezi dekoracemi do Vašeho bytu

Naše firma se zabývá prodejem moderních obrazů, všechny naše obrazy jsou vyhotoveny pouze na kvalitním plátně.

Obrazy malované na MDF desky či obrazy tištěné na papír či na jiné náhražky zásadně neděláme, důstojnost obrazů použitím těchto materiálů silně utrpěla a z moderních obrazů se pak stávají kýče, které rozhodně nejsou tou pravou dekorací do bytu.

U nás z těchto důvodů zakoupíte pouze obrazy na plátně.

 

Všechny naše obrazy mají společné, že jsou tedy vyhotoveny na kvalitním plátně, plátno je dále napnuto na dřevěný rám, který je vysoký 3 cm, plátno je přetaženo i přes boky obrazu a upevněno k rámu na jeho zadní části, plátno tak obepíná celý obraz, který díky tomu vypadá velmi vkusně.

 

Naše obrazy jsou rozděleny do dvou základních skupin, první skupinou jsou obrazy ručně malované, tyto obrazy jsou malovány celé pouze ručně, olejovými barvami a při jejich malování se používají různé techniky malby. Některé obchody prodávají obrazy, které jsou například pouze domalovány, ale naše obrazy jsou malované pouze ručně a to naprosto celé a každý obraz je tedy vlastně originál.

 

Druhou skupinou obrazů v našem internetovém obchodu tvoří obrazy tištěné na plátně, jedná se vlastně o fotografii vytištěnou na plátně, tyto obrazy jsou velmi moderní a zvláště se hodí do moderních bytů a ostatních moderních interiérů včetně kanceláří a uvítacích hal.

 

Obrazy od nás jsou řešeny jako vícedílné obrazy neboli též někdy nazývané jako obrazové sety či sety obrazů. V principu to znamená, že každý obraz má několik částí a tyto menší obrázky na sebe navazují svým motivem, motiv plynule přechází z jednoho obrázku na druhý a vytváří, tak velmi zajímavou, netradiční a moderní scenerii.

 

Vícedílné obrazy můžou být dvoudílné či též označované jako obrazy 2D, třídílné obrazy též nazývané obrazy 3D, čtyřdílné obrazy neboli obrazy 4D či konečně obrazy pětidílné pro které se užívá též název obrazy 5D.

Vícedílné obrazy patří v poslední mezi nejoblíbenější obrazy do bytu, kanceláře, či jiných prostor určených k reprezentaci.

 

Naše obrazy si můžete u nás zakoupit v mnoha tématech a motivech, mezi hlavními jmenujme abstraktní obrazy, obrazy květin (mezi kterými naleznete obrazy vlčích máků, obrazy tulipánů, obrazy lilií, gerber a dalších), obrazy Afrika neboli též africké motivy, obrazy Egypt a egyptské motivy, obrazy stromy, dále pak obrazy slunce (východ či západ slunce), obrazy mostů, obrazy měst a mnoha dalších motivů

 

Obrazy na zeď či stěnu jsou dominantní dekorací, která okamžitě upoutá pozornost všech příchozích, proto je velmi důležitý široký sortiment barev, motivů a velikostí při jejich správném výběru.

Naše obrazy mají rozměry od 100 cm do 200 cm, v nabídce máme tedy spíše velké obrazy, který velmi vkusně zaplní volné prostory na každé zdi.

 

Potřebujete obrazy do obývacího pokoje, obrazy do ložnice, obrazy do kanceláře či jiných prostor, pak jste tu naprosto správně, z naší nabídky obrazů si jistě vybere naprosto každý.

Moderní obrazy od nás jsou ty pravé obrazy do bytu.

 

Obrazy do bytu, moderní obrazy, moderní obrazy do bytu, obrazy na zeď, obrazy na míru, obrazy na stěnu, obrazy květin, vícedílné obrazy, obrazy prodej, obrazy online, obrazy fotografie, obrazy lodí, prodej obrazů, obrazy abstrakce, moderní umění obrazy, obrazy olejomalby, obrazy plachetnice, obrazy měst, obrazy mostů, obrazy stromy, obrazy krajiny, fotoobrazy, obrazy na plátně, obrazy 3d, obrazy 5d, obrazy 4d, abstraktní obrazy