Abstraktní obrazy

Je zde 42 zboží.
Abstraktní obrazy jsou moderní variantou obrazů malovaných ručně na malířské plátno. Výborně se hodí k umístění do moderních interiérů, jejichž majitelé si zakládají na propracovaném designu a chtějí tak vyjádřit svůj životní styl i umělecký vkus. Abstraktní obrazy nabízí mnoho barevných motivů, z nichž si každý vybere právě takový, který podtrhne jím zamýšlenou atmosféru interiéru, nebo mu dá úplně novou, jedinečnou tvář.
Naše vysoce kvalitní vícedílné abstraktní obrazy nabízíme za příznivou cenu a nákup přes internetový obchod je možný kdykoliv z pohodlí domova. Zboží pak bezpečně zabalené odesíláme do tří dnů prostřednictvím České pošty, takže nákup je bez rizika a zákazník platí až při přebírání zboží.

Díky tomu, že se naše obrazy skládají z několika menších obrazových dílů, které na sebe navazují, je možné jejich rozmístění i na větší zeď - naše abstraktní obrazy totiž měří na délku až dva metry a jsou proto skutečně velkoplošné. Vícedílné obrazy jsou vhodné do ložnic, obývacích pokojů, kanceláří a k oživení všech dalších prostorů, kam se hodí výrazné moderní dekorace.

Abstraktní obrazy jsou tištěny na kvalitním plátně, které je nataženo na vnitřním rámu i přes boky, takže rámová konstrukce není vidět. Samozřejmě nechybí háčky, aby bylo možné obraz ihned po doručení zavěsit na zeď.