Moderní obrazy - ručně malované

Je zde 46 zboží.
Nabízíme nadčasové vícedílné obrazy ručně malované, které jsou vhodné k oživení nejen domácích interiérů, jako jsou ložnice, ale i prostor moderních kanceláří. Obrazy ručně malované jsou oblíbené především díky svojí jedinečnosti a originalitě. Díky nim se jakýkoli interiér změní v prostor, který okouzlí všechny fanoušky designu a moderního abstraktního umění. Protože jsou obrazy malované ručně různými technikami, každý je jedinečným a nenapodobitelným originálem.

Obrazy ručně malované jsou vytvořeny na prvotřídním malířském plátně. K jejich výrobě bylo využito kvalitních olejových barev a profesionálních technik. Jelikož je k provedení těchto uměleckých děl používán výhradně nejlepší malířský materiál, barvy vydrží velmi dlouhou dobu syté a při správné péči vypadají jako nové po prakticky neomezenou dobu.

Všechny obrazy jsou upevněny v rámu, přes který je nataženo malířské plátno a samotný rám tak neruší celkový dojem z díla. Jako všechna naše díla jsou i ručně malované obrazy rovnou připraveny ke snadnému zavěšení na zeď.